O mně

 

 

 

dott. SILVIA VEZZUTO

Dottore in Discipline delle Arti, della Musica e dello Spettacolo, con lode.

Narodila jsem se v roce 1970 v I tálii, ve městě Brescia. Vystudovala jsem obor fashion design na Istituto di Brescia, technickou grafiku a illustrace, a poté obor umění na Università degli Studi di Bologna, kde jsem získala titul „dottore“.

Během studií jsem malovala pro prestižní světoznámou uměleckou dílnu MARIANI AFFRESCHI v Brescia a spolupracovala jsem  s několika významnými architekty a umělci.

Od  roku 1997 tvořím v Česke republice. Jako jediná v ČR používám techniku strhávané fresky a  moderním způsobem kombinuji různé techniky jako  jsou mozaiky, „sand art“, olej na plátně a dřevě.

Na má díla se můžete podívat na několika místech v Evropě, ale také v USA, jižní Americe a v Arabských státech. Pokud se Vám nechce jet tak daleko,  tak navštivte prodejny Dermacolu v Praze, ale i třeba v Ostravě a zde jsou k vidění má mozaiky.

Zkrátka, jsem vystudovaná itaslká umělkyně působící v Praze, která jako jediná používá techniku strhávané fresky. Má  díla jsou nejen v Praze,  ale na různých místech světa v soukromých  sbirkách.